Bllokë për Yoga

3.5

Bllokë për Yoga – është një ndihmës i mirë i vogël që mund të përdoret për të lehtësuar zgjatje dhe hapje në yoga. Kryesisht përdoret për ato poza që përfshijnë qëndrimin në këmbë, për të lehtësuar dhe krijuar më shumë stabilitet duke qëndruar në pozë.

SKU: 6578 Kategori: Etiketa: , Product ID: 2359

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Bllokë për Yoga”