Çorapë për yoga

4.0

Çorapë për yoga – janë të punuara në menyre të veçantë, zakonisht thurren nga një lloj materiali që nuk rrëshqet dhe mundeson balansim të plotë në dyshemet rrëshqitëse. Gjithashtu për siguri dhe teknike më të mirë të yogës shpesh janë me gishtërrinje të ndarë. Stilet mund të jenë të ndryshme, por shumica janë të dizajnuara për të parandaluar rrëshqitjen dhe për të krijuar më shumë stabilitet duke qëndruar në pozë.

Kategori: Etiketa: , Product ID: 2358

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Çorapë për yoga”